Uzumaki Naruto

Obrazek

Narozen: 10 říjen

Věk: 16 let

Krevní skupina: B

Ninja registrační číslo: 012607

Výška: 166cm

Váha: 50,9 kg

Splněno: 7 D-misí, 1 C-mise, 2 B-misí, 6 A-misí

Bydliště: Listová vesnice

 

 

 

Naruto je hlavní postava seriálu. V minulosti napadla listovou vesnici devítiocasá liška.

4 Hokage Minato se obětoval za vesnici a devítiocasou lišku porazil. Z posledních sil ji vložil do těla Naruta a potom zemřel. V době mládí  je Naruto bez rodičů a nikdo z vesnice ho nemá rád kvůli tomu, že má v sobě démona, který zabil jejich drahé. V době jeho mládí (13let) je to takový ten vtipálek, z kterého si všichni dělají legraci a neuznávají jeho existenci. Naruto je z toho velice smutný a chce být stále silnější a stát se Hokagem (nejvyšším velitelem listové vesnice). Jeho cesta nindži je se nikdy nevzdat a nikdy nebrat svá slova zpět.

Později se to Narutovi opravdu daří a začíná mít přátele a stává se stále silnějším. Dokázal zabít už mnoho silných nepřátel. Myslím, že v této chvíli bych ho uznačil za druhou nejsilnější postavu v seriálu. :()

 

POZOR! Následující článek obsahuje Spoiler (příběh, který je obsažen v anime). Pokud jste seriál neviděli a nechcete si zkazit překvapení, nečtěte!

Naruto je v týmu 7 se Sasukem a Sakurou, později Sasukeho vystřídá Sai. Jeho tým vede jounin Kakashi, který je také mimo jiné znám, jako kopírovací ninja. 

Naruto postupem času sílí a chce se Sasukemu vyrovnat, což se mu do určité míry daří. Sasuke ale myslí na pomstu svému bratrovi Itachimu, který vyvraždil celý jeho klan. Vidí, že Naruto je stále silnější a opravdu to nemůže vydržet. Vyráží tedy za Orochimarem a Naruto se ho snaží zastavit, protože ho považuje za svého nejlepšího přítele. Stále se mu to nedaří. Později, po smrti Itachiho, se Sasuke dokonce přidává k organizaci Akatsuki a chce se pomstít celé listové vesnici. A tak tedy nakonec Naruto začíná chápat, že jediný způsob, kterým Sasukeho zastavit je s ním k smrti bojovat, ne-li ho zabít a umřít spolu s ním.
Obrazek