KDO JE NA CHATU POPRVÉ!

Chat vás může zaskočit tím, jak je vytuněný, ale ničeho se nelekejte.

Nejdříve něco napište do chatu, třeba "ahoj" a zjistíte nad vaší zprávou, jaké jméno vám bylo přiřazeno. Vpravo v bočním sloupečku si najděte své jméno a klikněte na něj. Objeví se vám kolonka, kde si můžete změnit jméno, obrázek atd. .)

 

 

 

 

 


 

 

 

PRAVIDLA CHATU: 1) Nenadávej sprostě!  (Když si to s někým opravdu potřebuješ vyříkat, nadávej mu v private chatu. To trestné není.) 

                               2) Neprozrazuj ostatním spoilery (děj dopředu) anime seriálů, pokud si to výslovně nepřejí! 

                               3) Nedávej na chat svou vlastní reklamu, pokud se tedy nejedná o světové weby jako například

                                  youtube nebo facebook!

                               4) Nespamuj!

Pokud porušíš některé z těchto pravidel, budeš upozorněn! Když neuposlechneš upozornění, dostaneš BAN (tzn. nebudeš moci psát zprávy) na 1 hodinu. Pokud to zopakuješ, máš BAN navždy!

 

HODNOSTI:

 Baka (Banned) - Člověk s touto hodností se nemůže zapojit do diskuze. Může jen pozorovat diskuzi. Touto hodností se staneš, pokud porušíš jedno ze čtyř pravidel. Pokud si myslíš, že pravidla můžeš  porušovat když Nejvyšší nebo Sannin není přítomen, také dostaneš Ban. Věř mi, špehy máme všude.

 Ztracený nindža (Offline) - Takovouto hodnost dostaneš, když se z chatu odhlásíš a nebudeš přítomen. Není to samozřejmě nic trestného. :D

 Genin (Guest) - Tato hodnost ti je přidělena úplně na začátku, když jseš na chatu poprvé. Geninem zůstaneš do té doby, dokud se Rada starších nerozhodne tě jmenovat vyšším postem.

 Jounin (Member) - Když obdržíš tuto hodnost, jsi právoplatným členem naší vesnice. :D Samozřejmě můžeš opět klesnout na Genina, když se nebudeš chovat rozumně. 

 Sannin (Moderator) - Tuto hodnost můžou obdržet maximálně 3 lidé (3 sanninové), kteří mají právo bannovat ostatní Geniny a Jouniny. Pozor! Když chce Sannin bannout Jounina, musí udat důvod nejvyšším (tzn. vůdcům vesnice) A Nejvyšší samozřejmě musí souhlasit.

Kdo se chce stát Sanninem, musí být rozumný a dobře nakládat s banováním. Tuto funkci můžou nejvyšší samozřejmě odebrat, pokud se Sannin nebude chovat rozumně.

 Nejvyšší - Vůdce vesnice (Owner) - Nejvyšší jsou pouze ti, kteří se mnou spolupracují na webu. Nejvyšší může bannovat všechny hodnosti pod ním a má právo odebírat všem jejich dosažené hodnosti.

 

 

 

Náš Chat Team

Zde je obrázek nejčastějších členů naší vesnice. Obrázek nám nakreslila Rwei. Díky :)

Zleva: Palads (je to náš nejstarší chatující, je mu 22 a je to typický kliďas), Ell (je jí 12 a je strašně moc ukecaná, její nejlepší kámoška je Terísek), Kuromaru (je mu 16 a je to můj parťák webu - více si o něm můžete přečíst v sekci "Hikage Team"), Terísek (je jí 13 a je strašně moc ukecaná, její nejlepší kámoška je Ell), Hikage (já :D více si o mě můžete přečíst v sekci "Hikage Team"), Rwei (je jí 16, AUTOR OBRÁZKU, tzn. krásně kreslí a dobře se s ní kecá, super kámoška :D), Pekelník (je mu 17, občas je to mrzout ale je s nim sranda, jeho záchod je jeho pekelný trůn), Machiko (je jí 18, ráda kouří (cigára) a líže (lízátka) :D) Meme3 (je to náš nejmladší chatující :D, je mu 11 a nikdo mu moc nerozumí co píše, ale já ano, je to věrný návštěvník a super kámoš .) 

 

Nejvyšší: Hikage (muž, 18 let) Kuromaru (muž, 17 let)

Sannin: Zatím nikdo

Jounin:  Akira (muž, 16 let). Pekelník (muž, 18 let). terísek (žena, 14 let). Delhp (muž, 16 let). Sayu (žena, 15 let). Spartakus 77 (muž, 13 let). Rwei (žena, 16 let). DarkLord12 (muž, 12 let)