Detroit metal city

Autor: Kiminori Wakasugi

Režisér: Hiroši Nagahama

Název japonskyデトロイト・メタル・シティ

Počet Epizod: 12

Délka jedné epizody: 14 minut

Žánr: komedie, hudba

Stav: dokončeno

Mé hodnocení: 80%

Doporučený věk: 15+

 

Příběh vypráví o chlapci jménem Negiši Soiči. Je to velice plachý a citlivý mladík, který jede do Tokia na vysokou školu hlavně kvůli tomu, aby si splnil svůj sen založit popovou skupinu. Jeho sen mu ale nevydělává žádné peníze, takže nakonec skončí u Death-metalové skupiny DMC (Detroit metal city), jako zpěvák Krauser (pekelný terorista), který údajně zabil své rodiče a poté je ještě znásilnil. Negišimu se ve skupině samozřejmě nelíbí a chce odejít, ale nedaří se mu to. Jeho druhá osobnost (Krauser) se čím dál tím víc projevuje i v normálním životě mimo jeviště i když on to sám nechce. Snaží se tedy alespoň svou účast ve skupině zatajit před rodiči, ale čím je DMC slavnější, tím je to obtížnější. 

 

Toto anime je opravdu úžasné. Pro anime-fandy super anime, pro metalisty (jako já) je to naprostá bomba. Super songy, sranda, žádné nudné scény. Jakmila se začnete dívat, zkouknete až do konce. Anime ale obsahuje spousta vulgárních slov a násilí, tak proto ten věk. 
 
 
 

                                                              OPENING

                            

 

 

 

 

                                                              ONLINE ZDE                                          

                                                                                 

Diskusní téma: Detroit metal city

Datum: 08.09.2012

Vložil: luky

Titulek: Vyborne anime

Velmi dobre anime .... konecne aj nejake na zaner metal... musim sa kazdy den kuakt na toto anime bo je take uzasne XD ... ani mi nevadi ze tam je problem z obrazkamy .... totalna pecka vazne velmi dobre anime XD

Datum: 23.02.2012

Vložil: Kuromaru

Titulek: ne vždycky se dá anime pochválit

Tohle bylo ais nejhorší anime jaké sme kdy viděl. Sice by se našlo i něoc horšího, ale z toho co sem viděl je tohle nejhorší. Jediné plus je vtip. Ano někdy sem se zasmál. ALe je tu spousta minusů. Anime je hnusně zanimovaný a nakreslený. mě se to vůbec nelíbilo. Neustále se mění poměr obrazovky a to strašně mate a je to nepříjemný. Hlavní postava je naprostej blbeček co mluví jako buzna a vlastně žádná postava se mi v anime nelíbila. Možná tak šílená manažerka ještě ušla. Příběh není o ničem. V podstatě se nedá poznat který díl byl první a který poslední protože příběhově se nic nového nestane. Každý díl je prostě jen další šílenost a postavy se nijak dál nerozvíjí. Plus je snad to , že díly mají jen 13 minut a tak jsem nad tím neztratil tolik času. Asi prostě nejsem typ na tyhle bezpříběhový šílený "komedie".

Datum: 24.02.2012

Vložil: Hikage

Titulek: Re: ne vždycky se dá anime pochválit

Právě protože to je naprosto šílený a udrží to mojí sledovanost až do konce je TO super. :D Komu moc nezáleží na kresbě a rád se zasměje je to super. Ale kdo v tom bude hledat nějaký větší příběh tak tomu nedoporučuji. :) Každopádně díky za názor.

Datum: 24.02.2012

Vložil: Kuromaru

Titulek: Re: Re: ne vždycky se dá anime pochválit

Já neříkám, že jsem v tom hledal nějákej epickej příběh. Spíš mě naštvalo, že tam nic takovýho neni xD jak říkám nejsem typ na tyhle anime, spíš se mi líbí humor jako je v narutovi nebo v bleachy nebo v jinejch anime, který jsou hlavně o příběhu a vtip je tam jen jako zpestření.

Přidat nový příspěvek