High School of the Dead

Autor: Daisuke Satō

Název japonsky: 学園黙示録

Počet Epizod: 12

Délka jedné epizody: 24 minut

Žánr: akční, drama, horror, ečči

Stav: dokončeno

Mé hodnocení: 80%

Doporučený věk: 18+

 

Vše je tak normální. Až do onoho dne, kdy 17 letý student Takaši Komuro uvidí ve školním areálu podivně se motajícího člověka za školní branou. Bohužel to ale není normální člověk ale mrtvý člověk neboli zombie, který když kousne jiného, nakazí ho svou chorobou. Brzy celá škola panikaří a stále více studentů a učitelů se stává zombími, kteří nemyslí na nic jiného než na lidské maso. 

Takaši ještě spolu s pár přeživšími musí ze školy utéct, jinak jsou už dávno mrtví. Podaří se jim to? A když ano, opravdu seženou pomoc? Nebo už je celé město né-li celý svět plný mrtvol?!...

 

 

Toto Anime je velice brutální a má v sobě také prvky ečči, takže pro mladší rozhodně není. Anime hodně připomíná vícedílný hraný film "Resident Evil", takže kdo zná, má asi představu. Na anime se mi líbí rozdílnost postav a vcelku drsný soundtrack. Prvních asi 7 dílů se mi opravdu líbilo a říkal jsem si, že to je opravdu jedno z nejlepších anime, které jsem kdy viděl, ale další díly se mi už zdály docela nudné, což mě zklamalo. Poslední díl už byl vcelku dobrý, ale hodně otevřený.

(možná na to budete mít jiný názor :) 

 

                                                                 OPENING

                               

 

                                                                   KE STAŽENÍ ZDE

                                                       

Diskusní téma: High School of the Dead

Datum: 01.06.2018

Vložil: AlbertJuiff

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just before the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of the particular defect inside the gland and also the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections from the rest of the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal with the prostate defect as well as making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the cause of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations weekly will prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to look at to make sure a normal prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination one or more times annually.

Datum: 02.11.2013

Vložil: majel

Titulek: díky, jen . . . .

díky za překlad, jen škoda že nemáte titulky zvlášť, kvalita zvuku je smutná . . .

Datum: 02.11.2013

Vložil: Yahiko

Titulek: Re: díky, jen . . . .

kurva

Datum: 03.11.2013

Vložil: majel

Titulek: Re: Re: díky, jen . . . .

mno zas tak špatné to není

Datum: 06.01.2015

Vložil: qwe

Titulek: Re: díky, jen . . . .

wtf

Datum: 25.09.2013

Vložil: Yahiko

Titulek: hodnoceni

Je to paráda že jsou i mně podobní lidé urcite zdilim vas nazor ale, nikdo nezmínil neboli nehodnotil to ze autor ma trochu skreslene predstavi o strukture prsou a divne take bylo ze pomalu v kazde scene byly divkam videt kalhotky jinak fajn erotika tu jsem si na tom uzil nejvic :D

Datum: 20.09.2016

Vložil: Jakub

Titulek: Re: hodnoceni

Co chceš víc? Prostě Kozy a zombíci :D

Datum: 28.08.2013

Vložil: Majk

Titulek: Hodnoceni

Tohle anime ma velmi povedeny soundtrack a je to velmi napinave
nekdy to pripomene hentai (skoro porad ..)ale ten konec byl zvlastni tesim se na druhou serii a podle me je to Epic anime i kdyz to nema cesky dabing :D

10/10

Datum: 07.11.2013

Vložil: Anime:3

Titulek: Re: Hodnoceni

no jeste aby to melo cesky dabing to by to uplne zkazilo..

Datum: 03.02.2014

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Hodnoceni

Kdy vyjde 2 episoda?

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek