Haruno Sakura

Obrazek

Narozena: 28 březen

Věk: 16 let

Krevní skupina: 0

Ninja registrační číslo: 012601

Výška: 161cm

Váha: 45,4 kg

Splněno: 12 D-misí, 9 C-mise, 6 B-misí, 7 A-misí, 

Bydliště: Listová vesnice

 

 

 

Sakura patří k týmu 7 (Sakura, Sasuke, Naruto, Kakashi- později místo Sasukeho a Kakashiho Sai a Yamato). Je to takový ten typ, který má oba rodiče a je poslušný. Je to kunoichi (ženská nindža), která hrozně moc miluje Sasukeho, stejně jako její rivalka Ino a stále se o něj hádají. Sakuru ale zase naopak miluje Naruto. Ovšem Sakuře se zdá Naruto otravný (jako většině lidem) a nemá ho ráda. Později už ano. :) Ze začátku je docela slabá a neumí skoro nic. Je dle mého názoru až přehnaně ubrečená. :) Neustále říká jen "Sasuke-kun" "Naruto-kun" a nic přitom nedokáže, ovšem později se to už velice zlepší a Sakura je neustále silnější a poráží i vcelku silné nepřátele.

 

POZOR! Následující článek obsahuje Spoiler (příběh, který je obsažen v anime). Pokud jste seriál neviděli a nechcete si zkazit překvapení, nečtěte!

 

Když Sasuke opustil vesnici, Sakura prosí Naruta, aby Sasukeho přivedl zpět. Naruto jí to slibuje ale slib je velice těžké splnit. Sakura se už tedy nechce spoléhat na ostatní a sama se chce stát silným ninjou.

Stává se silnější hlavně díky Tsunade, která ji později učí. Silnější je myšleno z hlediska jak její fyzické síly, tak z hlediska jejích léčitelských schopností.

Později dokonce dokáže vyléčit otráveného ninžu z písečné Kankura, kterého z lehkostí Sasori porazil. Společně se silou babičky Chiyo poráží i Sasoriho.

 

Obrazek