Orochimaru

Narozen: 27 říjen

Věk: 54 let

Krevní skupina: B

Ninja registrační číslo: 002300

Výška: 172 cm

Váha: 57,3kg

Splněno: 16 D-misí, 332 C-misí, 521 B-misí, 491 A-misí, 108 S-misí

(Původní) Bydliště: Listová vesnice

 

 

 

Orochimaru je uprchlý ninja z listové vesnice, který dělá pokusy na lidech a chce být nesmrtelný. Převtěluje se do mužských a ženských těl a je velice zvrhlý. Jeho touha je poznat všechny jutsu na světě a dokonce vytváří nová. Jeho mistr byl Sarutobi (3 Hokage). Býval členem Akatsuki ale opustil je. Je také znám jako jeden ze tří legendárních Sanninů (Orochimaru, Jiraiya, Tsunade).

Orochimaru je znám jako velký manipulátor. Dělá si mnoho podřízených, které většinou jen využije k získání něčeho většího. Jeho služebníky jsou například ninjové ze zvučné (Dosu, Kin, Zaku, Tayuya, Sakon, Jiroubou, Kidoumaru, Kimimaro) a samozřejmě nemůžu zapomenut na jeho věrného služebníka Kabuta. 

 

POZOR! Následující článek obsahuje Spoiler (příběh, který je obsažen v anime). Pokud jste seriál neviděli a nechcete si zkazit překvapení, nečtěte!

Orochimaru velice touží po Sasukeho těle, aby se do něj mohl převtělit a tak vydá do listové vesnice, kde dá Sasukemu pečeť. Sasuke ho později díky pečeti opravdu vyhledá, protože chce zesílit, aby zabil Itachiho. Když se ovšem dojde k fázi, kdy si má Orochimaru vzít Sasukeho tělo, Sasuke Orochimara zabije a tím Orochimarův příběh končí. Jeho schopnosti si přivlastní jeho věrný služebník Kabuto.