Datum: 05.11.2012

Vložil: Death Man

Titulek: Můj pohled :)

Ahoj. Mám pocit že jsem jediný co to sledoval v Originále a už od první až do poslední Epizodi Anime. :) Doufejme že bude další :) Jinak Bleach je mé první a ne poslední Anime co sleduji. Mangu čtu jen u Naruto :D Proto to vím že Manga pokračuje ale nevím kde ji sehnat :( Ale co vám řeknu o Bleach což je téma Diskuze. Je to rozhodně jak říkal Autor Bojově zaměřené Anime. Souhlas ve všech směrech že je jiné nežli Naruto! Bleach je Láska Boje a Děj to má i Naruto. Ale Bleach má rozvinuté to že je nepředvidatelný co se stane. Po pravdě jsme už od zatáčku doufal tomu že se povede někomu zabít Ichiga :D Vím jak to zní ale nemám rád hlavní postavy ( Ani v Naruto fandím Madara sama a Tobi/ Obito sama :) ) Tot vše. Pro vysvětlení. Chci říct že Bleach má co do sebe ale děj jde z kopru od chvíle co Ichigo zhebl po prvé( Kenpachi Vs Ichigo) tak prostě mi bylo jasné že nikdy neumře! Vždy ho někdo zachrání ale co mě vážně dostalo že předposledně když mě umřít ho zachránil Konn :D To jsme nemohl :D :D :D Já miluji z Bleach postavy Kenpachi Mayuri sama a Grimmmjow celkově dávají mě totiž! :) Ale hlavně Grimmjow za něj budu dělat něco a budu mít vážně modré vlasy! :) Tak že... :) ( Vím že hodn ěpíši o Narutovi ale hodně ho ted sleduji :D omlouvám se) Na konec vám řeknu že ten co to vše ještě neviděl a neslyšel se má na co těšit jen vydržte :)

Přidat nový příspěvek