Datum: 23.02.2012

Vložil: Kuromaru

Titulek: já a Bleach xD (minirecenze)

Tak další nekonečný shounen, který mě určitě zaujal a to hned od začátku. V něčem si určitě zadá i s takovým Narutem, přeci jen jde o velmi podobný žánr takže určitě všem co se dívají na Naruta doporučuju. Postavy mají skvělé i charaktery a vizuální zpracování mi opravdu sedlo. Oproti třeba Fairy Tailu, což je zase jiný never ending shounen, e tady o dost méně barev. Zkrátka černí shinigami a bílá esupada xD ALe i přes tohle mohlo by se někomu zdát i trochu zanedbané oblečení postav jsou opravdu skvělé a mají jiné věci které je odlišují. Určitě najdete svého oblíbence :) Další věc je hudba, OST je sice horší než třeba u Naruta ale jedna věc se Bleachy nedá upřít a to jsou skvělé openingy a endingy, některé budete poslouchat pořád i když už v anime dávnou nejsou. Boje jsou tké skěle zpracované a schopnosti postav jsou originální a dokážou překvapit.
ALe vždyck yje nějaké ale. Tím u Bleach ebude určitě hlavní záporák, který mi vůbec nesednul a stojí za prd. DAlší minus jsou fillery. Je jich hodně a jsou NEUVĚŘITELNĚ PŘÍŠERNĚ HNUSNÝ! Vážně xD fillery jsou to snad ty nejhorší ze všech co kdy kde byly. A když už jsem u toho stěžování si tak další věc je ta, že episodou 342 by mělo anime skončit. Kdyby ano tak to bude nádherné a perfetní zakončení úžasného shounenu. Bohužel anime pokračuje dál a Tite Kubo jako by už neměl dobré nápady :( to trochu ubírá na kráse.
Tak to by bylo vše. Snad se nikno nenaštve, že můj koment se roztáhl na takovou minirecenzi XD

Přidat nový příspěvek